جاذبه های گردشگری پوکت

جزیره فی فی در پوکت

جزیره فی فی در پوکت

  • این جزیره لقب سوپر استار جزیره های تایلند را از آن خود نموده، زیرا بسیاری از فیلم های سینمایی در این جزیره فیلمبرداری شده است. جزیره فی فی دارای زیبایی منحصر به فرد و خاص خود است که به محض ورود به آنجا محو شگفتی این مکان زیبا می شوید. جزیره ی سرسبز فی فی شامل صخره های بلند و ساحل جنگلی می باشد. در تور پوکت حتما از این جزیره حیرت انگیز دیدن فرمایید.
  • ادامه مطلب
فانتاسی شو پوکت

فانتاسی شو پوکت

  • این برنامه شامل هنر نمایی فیل ها بدون هماهنگی قبلی حرکات، طناب و بندبازی، اجرای نمایش های داستانی به روش های سنتی و مدرن میباشد. حیات وحش، رستوران های دکه ای، کاخ فیل ها و تئاتر قدیمی در این مکان بی نظیر یافت میشود. برنامه هنر نمایی فیل ها در این مراسم، در سر تا سر دنیا مانند ندارد و نمایشی فوق العاده جذاب میباشد. برای اینکه یک سفر پرهیجان و شاد را تجربه کنید در تور پوکت حتما به فانتاسی شو سر بزنید.
  • ادامه مطلب
معبد وات چالونگ پوکت

معبد وات چالونگ پوکت

  • از مهم ترین مکان های شهر پوکت به شمار میرود. در ساخت این معبد از تعداد بسیاری قطعه شیشه ای کوچک و بزرگ به کار رفته است که زیبایی معبد وات چالونگ چندین برابر کرده است. بیشتر گردشگران از این معبد دیدن میکنند. فاصله ی این معبد تا شهر 8 کیلومتر است.
  • ادامه مطلب
آکواریوم در پوکت

آکواریوم در پوکت

  • آکواریوم پوکت Phuket Aquarium که یکی از بهترین جاذبه های پوکتبه شمار می رود، به وسیله 30 بشکه بزرگ آب تازه و شور زیستگاهی مثل دریا ایجاد کرده است تا ماهی های این آکواریوم به راحتی در آن زندگی کنند. البته این آکواریوم نمونه کوچکی از زندگی دریایی آبزیان است اما وجود موجودات مختلف همانند مارماهی، کوسه ، نهنگ، خرچنگ، انواع و اقسام ماهی های تزیینی زیبایی آکواریوم پوکت را چندین برابر کرده است.با قدم زدن در تونلی شیشه ای که در وسط این آکواریوم فوق العاده ساخته شده است از بالای سرتان ممکن است کوسه، نهنگ، مارماهی و ماهی های زیبا عبور کنند، قرار گیری لامپ های رنگارنگ و مخصوص، زیبایی بسیار زیادی را به این تونل داده است. حرکت در این تونل حس غواصی در اعماق بسیار زیاد دریا را برای شما تداعی خواهد کرد. در روزهای تعطیل معمولا بین ساعت 11تا 11:30، برای ماهی ها غذا ریخته می شود که در این روز و ساعت اگر در اینجا باشیدحتما صحنه های زیبایی را از غذا خوردن ماهی ها خواهید دید.بر روی دیوار آکواریوم اطلاعات کاملی درباره ی ماهی ها و نحوه ی زندگی و پرورش آن ها به طور جامع نوشته شده است. از این تونل که بیرون بروید، استخر پرورش لاک پشت ها را از بدو تولد تا پیری خواهید دید.آکواریوم پوکتقسمتی از مرکز زیست شناسی دریایی شهر پوکت Phuket Marine Biological Centerاست. در این آکواریوم بزرگ و پیشرفته تحقیقات مختلفی همچون شناسایی آبزیان مختلف، نحوه زندگی، تکثیر آنها ، عوامل انقراض، بیماری ها وhellip; انجام مشود.
  • ادامه مطلب
ساحل زیبای کارن در پوکت

ساحل زیبای کارن در پوکت

  • جاذبه دیدنی و تفریحی به نام "کارن"از زیباترین و محبوبترین جاذب های گردشگری می باشد که در پوکت قرار گرفته است. از این مکان متوانید سه جزیر "کاتانوی"، "کاتایا" و "کارن" را نظاره کنید. این چشانداز دلشین که در میان سواحل "نای هارن" و "کاتانوی" قرار گرفته، بیشتر روزهای سال پر است از توریسها و گردشگرانی که برای گرفتن زیباترین عکهایشان از پوکت به این ساحل زیبا و رویایی آمداند. همچنین بهترین مکان برای تماشای پانورامای جزیره به شمار می رود.این ساحل، بزرگترین ساحل موجود در پوکت بوده و نه تنها طولی معادل چهارکیلومتر دارد بلکه در قیاس با سواحل دیگرجزیره پوکت، دارای عرض و پهنای بیشتری هم می باشد. اکثر مواقع خلوت است و متوانید در قسمت شمالی ساحل کارن یک پارک همراه با دریاچای زیبا و زلال ببینید که دور تا دور مسیرهای ویژه دوچرخسواری و پیادروی دارد. نمای زیبای این ساحل به کنار هم قرار گرفتن آهای بسیار شفاف،زلال، کریستالی و شهای سفیدش بازمی گردد. همچنین در ساحل کارن پوکت تمامی خدمات از جمله انواع ورزهای آبی، تخهای مخصوص حمام آفتاب و قایهای بلند برای کرایه ارائه می گردد. این ساحل برای افرادی که به دنبال آرامش می باشند بسیار مناسب است. در تمام سواحل، تفریحات آبی مانند شنا، غواصی و اسکی روی آب انجام مگیرد.
  • ادامه مطلب