بهترین رستوران های فرانسه

بهترین رستوران های فرانسه

در تور فرانسه  برای گردشگرانی که علاقه مند هستند غذاهای سنتی را تجربه کنند و از طعم آن لذت ببرند، ما تعدادی از بهترین رستوران ها را به همراه اطلاعاتی در مورد آنان به شما مسافران گرامی معرفی می نماییم.

رستوران لتامبور:از عجیب ترین رستوران های موجود در پاریس می توان به لتامبور اشاره نمود، در داخل رستوران  روی دیوار از خطوط مترو و تابلوهای جاده ای طراحی شده است، ولی زمانی که از بیرون به رستوران نگاه می کنید، ظاهری معمولی و ساده به همراه بالکن می باشد. از عجایب دیگر رستوران لتامبور کارکنان آن است که ظاهری متفاوت دارند، تمامی کارکنان این رستوران با ریش های بلند می باشند. منوی غذا در رستوران لتامبور شامل غذاهای سنتی و قدیمی فرانسوی است. بیشتر غذاهای رستوران با گوشت دودی خوک و انواع ادویه، سیر، سیب زمینی و استیک تهیه می شوند. رستورانم لتامبور پاریس از قیمت مناسبی نیز برخوردار می باشد. همچنین در این رستوران نوشیدنی های بسیار قدیمی یافت می شود. قیمت غذا و نوشیدنی در رستوران لتامبور پاریس مناسب می باشد.

بهترین رستوران های فرانسه

رستوران لکیور: این رستوران کوچک در شهر پاریس زبان زد می باشد، سبک و روش رستوران لکیور کلاسیک بوده و با نو خیلی کم طراحی شده است. محیط رستوان آرام و دوستانه است و برای گذراندن شبی رمانتیک پیشنهاد می گردد. نوشیدنی های رستوران اسپانیایی بوده و غذای مخصوص آن استیک می باشد. قیمت غذا در رستوران لکیور کمی گران است. نمای رستوران بسیار ساده بوده و در کنار خیابان قرار گرفته است.
بهترین رستوران های- فرانسه

رستوران لانکس:
این رستوران در نزدیک کلیسای بزرگ مانتمارترس واقع شده است. غذاهای رستوران لانکس از نظر قیمت گران بوده و بدون هرگونه ادویه و نمک تهیه می گردد. محیطی آرام و مکان صمیمی را داراست.
لانکس پاریس به عنوان رستورانی رمانتیک شناخته شده و دارای انواع دسر ها، نوشیدنی ها می باشد.

جاذبه های گردشگری فرانسه