استانبول کجاست؟

تور استانبول یکی از پرطرفدارترین تورهاست. برای سفر به این شهر زیبا ابتدا باید بدانید ترکیه کجاست و بعد از آن از خود بپرسید استانبول کجاست؟ برای سفر به استانبول می توانید یکی از پکیج های آژانس مسافرتی آرشان پرواز، تور استانبول فروردین 99 بوده و شامل پکیج تور لحظه آخری استانبول می باشد را انتخاب نمایید. ترکیه کشوری است با 83 میلیون جمعیت و بیشترین تعداد مسلمان. ترکیه از سه طرف به دریا راه دارد. دریاهای سیاه و مرمره، اژه و مدیترانه از طریق دو تنگه بسفر و داردانل به دریاهای آزاد مرتبط هستند و از لحاظ جغرافیایی موقعیت مناسبی به این کشور می‌دهند. بزرگترین و مهم‌ترین شهر ترکیه، استانبول می‌باشد. حتما تا به حال نام کشور ترکیه را نیز شنیده اید که دارای فرهنگ مشابه به ایران می باشد. برای سفر به تور استانبول نوروز 99 می توانید با انتخاب مجری مستقیم تور استانبول از پکیج های تور ارزان استانبول استفاده کرده و با بهترین قیمت تور استانبول لحظه آخری زیباترین سفرنامه خود را بنویسید.

رزرو تور استانبول

تور نوروزی استانبول، تور ارزان استانبول و رزرو هتل استانبول با کمترین هزینه و قیمت بلیط هواپیما ترکیه، تخصص آژانس مسافرتی آرشان پرواز است. خرید پکیج های ویژه تور ارزان قیمت استانبول و آفر تور استانبول برای هر مسافر با هر بودجه ای امکان پذیر است.

آب و هوای استانبول

برای سفر با تور استانبول بهار 99 باید از وضعیت آب و هوای استانبول مطلع  باشید. استانبول دارای آب و هوای معتدل در فصل بهار، گرم و مرطوب در فصل تابستان، بارانی و سرد در پاییز و برفی در فصل زمستان می باشد. گرمترین ماه، ژوئیه با متوسط درجه حرارت 24 درجه سانتی گراد و سردترین ماه، ژانویه با متوسط 6 درجه سانتی گراد است. استانبول در دو فصل اول سال یعنی بهار که همزمان با نوروز است و تابستان آب و هوای عالی دارد و مسافران از طبیعت زیبا، سواحل آرام با شن های طلایی و آب و هوای دلپذیر لذت خواهند برد. با توجه به اینکه بهار فصل تفریح در استانبول می باشد برای سفر به آن مناسب می باشد.

 بهترین زمان سفر به استانبول
در هر زمان سال به استانبول سفر کنید، مطمئن باشید که به اندازه ی کافی لذت خواهید برد. زیبایی های وصف نشدنی استانبول در همه ایام سال چشم نواز خواهند بود. اما بهترین زمان برای سفر به استانبول فصل بهار یعنی فروردین ماه (آپریل) با تور استانبول نوروز 99 تا آخر تابستان یعنی شهریور ماه و اواسط سپتامبر بهترین زمان استفاده از تور استانبول خواهد بود.

جاذبه های گردشگری تور استانبول نوروز 99