پاتایا کجاست؟
پاتایا شهر کوچکی در ساحل شرقی تایلند می باشد که در جنوب شرقی بانکوک واقع شده است. این شهر کوچک از نظر توریستی یکی از مهم ترین مناطق گردشگری در دنیا به شمار می رود و مذهب رسمی مردم آن بودا می باشد. همانگونه که گفته شد پاتایا از تمدن و فرهنگ تاریخی برخوردار بوده پس جای تعجب نیست که پاتایا خود یکی از قطب های گردشگری جهان به شمار برود آژانس آرشان پرواز سعی کرده که در تور پاتایا فروردین 99 بهترین راهنمای سفر به پاتایا باشد تا به یادماندنی ترین خاطرات سفر به تایلند را از طریق پکیج های مسافرتی تور پاتایا تجربه کنید.

برخی ویژگی های رزرو تور پاتایا در آرشان پرواز
 تور تایلند نوروز 99 به طور کلی رزرو تور پاتیا با کمترین هزینه و قیمت بلیط هواپیما پاتایا تخصص آژانس مسافرتی آرشان پرواز است.

آب و هوای پاتایا
بهترین زمان سفر به تور پاتایا چه وقت است؟

بهترین موقع برای سفر به پاتایا فصل پاییز، زمستان و بهار می باشد که هوا در ای فصول معتدل است، اما در فصل تابستان به دلیل ساحلی بودن این شهر دمای هوا بالا می رود و از تابستان گرمی برخوردار می باشد. البته پاتایا به طور کلی در تمامی فصل ها پذیرای گردشگران بوده و مسافران در هر موقع از سال می توانند به پاتایا سفر کنند. برای رزرو تور پاتایا فروردین 99، تور پاتایا لحظه آخری، تور پاتایا نوروز 99 و آفر ویژه تور پاتایا با آژانس مسافرتی آرشان پرواز سفر کنید.

جاذبه های گردشگری پاتایا
پاتایا جاذبه های گردشگری تاریخی بی شماری از جمله جزیره مرجانی، مینی سیام، باغ نانگ نوچ، معبد مذهبی حقیقت، موزه ریپلی، آکواریوم و دنیای زیر آب پاتایا، کوه بودا، موزه بطری های شیشه ای، دهکده ی فیل ها، تئاتر الانگ کارن، باغ وحش ببرها، مجسمه بودای بزرگ، دریاچه نقره ای، خیابان وایکینگ استریت، بازار شناور پاتایا، گالری هنر پاتایا، موزه Anek Kusala Sala اشاره نمود که هر کدام بیانگر سرگذشت خاص خود می باشند. در سفر به تور پاتایا حتما از این مکان ها بازدید نمایید.

قیمت تور پاتایا
قيمت بليط هواپيما در پکیج های تور پاتایا توسط آژانس آرشان پرواز با پرواز ماهان (با توجه به زمان منتخب شما پروازها متفاوت است) مناسب ترین قیمت برای مسافران تور پاتایا نوروز 99 در نظر گرفته شده است.

**آنچه بايد در مورد پاتایا بدانيد
*واحد پول پاتایا بات تایلند می باشد.
*اختلاف ساعت پاتایا با ایران 3 ساعت و 30 دقیقه می باشد.
*دین مردم پاتایا بودایی می باشد.
*زبان رسمی مردمان پاتایا تایلندی می باشد.

رزرو هتل تور پاتایا
هزینه تور پاتایا با توجه به محل اقامتی که در نظر میگیرید متفاوت خواهد بود. انواع هتل های سه، چهار و هتل های لوکس پنج ستاره در تور پاتایا نوروز برای پذیرایی از مسافران در نظر گرفته شده است. هتل های لوکس پاتایا هر ساله میزبان مسافران تور لحظه آخری پاتایا به خصوص کسانی که برای گذراندن ماه عسل، تور پاتایا لحظه آخری و یا تور لوکس پاتایا را انتخاب کرده اند، می باشد. لیست هتل های پاتایا که تنها تعدادی از آنها را در بر می گیرد شامل: سان شاین وان پاتایا، میراکل پاتایا، هتل نوا پلاتینیوم پاتایا، هتل رویال کلیف پاتایا، هتل دوسیت تانی پاتایا، هتل باراکودا، هتل ایمپریال پاتایا و... هستند که بعضی از آنها در نزدیکی مراكز خريد پاتایا واقع شده اند.

مشاهده ی کلیه اطلاعات هتل های پاتایا
 اطلاعات هتل های پاتایا در منوی هتل ها از وب سایت آژانس آرشان پرواز با قابلیت مشاهده جزئیات هر یک از هتل های پاتایا به همراه عکس، امکانات، موقعیت مکانی و لیست اتاق های موجود فراهم گردیده است.

جاذبه های گردشگری تور پاتایا نوروز 99