سفر به مالدیو
اگر مقصد گردشگری شما مالدیو است، باید اطلاعات جامعی از جزایر مالدیو، مراکز خرید، رستوران ها و اقامتگاه های لوکس آن داشته باشید تا بر اساس آن با قیمتی مناسب به تور مالدیو سفر کنید.
مالدیو در جنوب غربی هند قرار گرفته و پایتخت آن شهر ماله می باشد. واحد پول کشور جزیره ای مالدیو روفیه بوده و به زبان دیوهی ( همان هندو اروپایی) که زبان رسمی کشور می باشد صحبت می کنند. دین مردم مالدیو اسلام است و برای دین خود احترام بسیاری قائل می باشند.
این جزیره از زیبایی بی کرانی برخوردار است، اگر از جمله گردشگرانی هستید که می خواهید سفرهای منحصر به فرد را تجربه کنید پیشنهاد می شود برای یکبار هم که شده به تور مالدیو بروید.
آژانس مسافرتی آرشان پرواز تورهای مالدیو نوروز 99، آفر ویژه تور مالدیو، تور مالدیو فروردین 99، تور مالدیو بهار 99 و تور ارزان مالدیو را با توجه به ایرلاین درخواستی و بهترین خدمات به مسافران خود ارائه می کند.
وضعیت آب و هوایی مالدیو
مالدیو از آنجایی که کشور جزیره ای به شمار می رود دارای دو فصل مرطوب و خشک می باشد که بیشتر گردشگران فصل خشک را برای سفر به مالدیو انتخاب می کنند; زیرا دمای هوا به صورت چشم گیری کاهش می یابد اما در فصل مرطوب دمای هوا شرجی بوده و از رطوبت بالایی برخوردار می باشد. ولی به معنا نیست که نمی توان در فصل مرطوب به مالدیو سفر کرد.
مراکز خرید در مالدیو
هر گردشگر یا مسافر که برای تفریح و یا کاری به مکانی سفر می کند علاقه دارند که به مراکز خرید، فروشگاه ها و بازار های محلی آن کشور بروند و از صنایع دستی، سنتی و فرهنگی آنجا سوغاتی را به عنوان یادگاری برای خود و یا اطرافیانشان خریداری کنند. حتی اگر قصد خرید هم نداشته باشند بازدید از این فرهنگ و سنت نقش مهمی در صنعت گردشگری برای مسافران دارد. از جمله معروف ترین مراکز خرید مالدیو می توان به بازارچه محلی مالدیو، فروشگاه محصولات زیبایی، مرکز خرید چاندانه ماگو مالدیو، بازار جزیره، بازار ماهی فروشی، بوتیک نالا، مرکز خرید سنترو مال، مرکز تجاری STO و بسیاری دیگر اشاره نمود.
هتل های مالدیو
هتل های مالدیو بیشتر چهار ستاره و پنج ستاره هستند و خدمات لوکسی را جهت رفاه هرچه بیشتر مسافران خود ارائه نمودند. در برخی از هتل ها خدمات به صورت FB ( صبحانه، نهار و شام) و به صورت ALL ( صبحانه، نهار، شام و نوشیدنی تا ساعت 12 شب ارائه می گردد. از جمله امکانات تفریحی هتل های لوکس مالدیو می توان به استخر های آب گرم، اقامت روی آب، غواصی، ماساژ، ماهیگیری، قایقرانی، باشگاه تناسب اندام و سالن اسپا اشاره نمود.
رستوران های مالدیو
رستوران های کشور جزیره ای مالدیو بیشتر در فضای باز و کنار ساحل هستند که لذت خوردن غذا را برای میهمانان خود چندین برابر نموده اند. رستوران های مالدیو اکثر غذاهای بین المللی اروپایی، آسیایی و دریایی را سرو می کنند و در پخت غذاها بیشتر از ماهی، برنج، گوشت و ادویه به کار می برند.
همراه آرشان پرواز باشید تا اطلاعات بیشتری از جاذبه های گردشگری مالدیو و قیمت تور مالدیو کسب نمایید.

جاذبه های گردشگری تور مالدیو نوروز 99