باکو کجاست؟
باکو شهری زیباست و منحصر به فرد واقع در شرقی ترین پایتخت قاره اروپا و بزرگترین بندر جمهوری آذربایجان است. شهر باکو پایتخت کشور آذربایجان می باشد که از تمدن و فرهنگ بالایی برخوردار بوده و همچنین یکی از مناطق نفت خیز در دنیا می باشد. اکثر درآمد این کشور از صنعت گردشگری و جذب توریست از جای جای این کره خاکی می باشد. پس جای تعجب نیست که باکو خود یکی از قطب های گردشگری جهان به شمار برود. آژانس آرشان پرواز سعی کرده که در تور باکو نوروز99 بهترین راهنمای سفر .به باکو باشد تا به یادماندنی ترین خاطرات سفر به آذربایجان را از طریق پکیج های مسافرتی تور باکو تجربه کنید

برخی ویژگی های رزرو تور باکو در آرشان پرواز
 تور باکو بهار 99 به طور کلی رزرو تور باکو با کمترین هزینه و قیمت بلیط هواپیما آذربایجان تخصص آژانس مسافرتی آرشان پرواز است.

آب و هوای باکو
بهترین زمان برای سفر به باکو چه وقتی است؟  وضعیت آب و هوای باکو در فصل بهار معتدل، تابستان های بسیار گرم، پاییز بارانی و زمستان های سر می باشد. بهترین زمان سفر به باکو در فصل بهار و پاییز است، پس گر دوستدار فصل بهار هستید پیشنهاد می شود هر چه سریع تر تور باکو نوروز99 را رزرو کنید. اگر به قصد خرید به باکو سفر می کنید بهترین زمان همین فصل می باشد.

جاذبه های گردشگری باکو
شهر قدیم، برج دختر، دروازه مراد، بلوار باکو، چشم باکو، قصر شیروان شاه، برج های شعله، میدان فواره، موزه ادبیات نظامی گنجوی، مرکز فرهنگی حیدر علیف در سفر از مهم ترین جاذبه های گردشگری و دیدنی در سفر به باکو می باشند. البته باکو جاذبه های دیدنی فراوانی دارد که در ادامه به معرفی آن ها نیز می پردازیم.

قیمت تور باکو
قيمت بليط هواپيما در پکیج های تور باکو توسط آژانس آرشان پرواز با پروازهای آذربایجانی، ایران ایر، پرواز بوتا به باکو و بسیاری پروازهای ویژه دیگر (با توجه به .زمان منتخب شما پروازها متفاوت است) مناسب ترین قیمت برای مسافران تور باکو نوروز 99 در نظر گرفته شده است.

**آنچه بايد در مورد تور باکو بدانيد
*واحد پول آذربایجان منات می باشد.
*باکو شهر گرانی برای خرید کردن نیست ولی اگر شما را به عنوان توریست بشناسند ممکن است برخی از کالا ها را گران تر از حد معمول به شما بفروشند.
*باکو یکی از امن ترین مقصد های گردشگری و توریستی به شمار می رود.
*برق شهری باکو 230 ولت / 50 هرتز می باشد.
*زبان رسمی مردم آذربایجانی است .
*فاصله ی ساعتی باکو تا تهران 30 دقیقه می باشد.

رزرو هتل تور باکو
هزینه تور باکو با توجه به محل اقامتی که در نظر میگیرید متفاوت خواهد بود. انواع هتل های سه، چهار و هتل های لوکس پنج ستاره در باکو برای پذیرایی از مسافران در نظر گرفته شده است. هتل های لوکس باکو هر ساله میزبان مسافران تور لحظه آخری باکو به خصوص کسانی که برای گذراندن ماه عسل، تور باکو لحظه آخری و یا تور لوکس باکو را انتخاب کرده اند، می باشد. لیست هتل های باکو که تنها تعدادی از آنها را در بر می گیرد شامل: هتل گلدن شاین هتل فیرمونت باکو، هتل فور سیزن باکو، هتل بلوارد سیده، هتل جی دبلیو ماریوت آبشرون باکو، هتل پولمن باکو، هتل بیلگاه بیچ باکو و... هستند که بعضی از آنها در نزدیکی مراكز خريد باکو واقع شده اند.

مشاهده ی کلیه اطلاعات هتل های باکو
 اطلاعات هتل های باکو در منوی هتل ها از وب سایت آژانس آرشان پرواز با قابلیت مشاهده جزئیات هر یک از هتل های باکو به همراه عکس، امکانات، موقعیت مکانی و لیست اتاق های موجود فراهم گردیده است.

جاذبه های گردشگری تور باکو نوروز 99