شهر پاتایا در ساحل شرقی کشور تایلند قرار گرفته است. آب و هوای این شهر مرطوب و خشک میباشد. مساحت این شهر 22,2 کیلومتر مربع بوده و تقریبا 1 میلیون و 500 هزار نفر را در خود جای داده است. وجود ساحل زیبا و آرام، همراه با تفریحاتی مانند اسکی روی آب، موج سواری، غواصی و غیره باعث شهرت این شهر شده و هر ساله گردشگران بسیاری را از سرتاسر جهان جذب خود میکند. علاوه بر تفریحات مهیج و فراوان پاتایا، مکان های گردشگری بسیاری از جمله باغ وحش بودا، آلکازارشو، پارک مرجانی، دنیای زیر آب، خانه مقدس حقیقت و غیره را داراست.

جاذبه های گردشگری تور پاتایا

آلکازار شو در پاتایا

آلکازار شو در پاتایا

  • شو دیدنی الکازار در پاتایا از آن دسته جاذبه های پاتایاست که دیدن پاتایا بدون دیدن ان کامل نیست.این شو زیبا که توسط اجرا کننده های بسیار زیبا و حرفه ای با دکور های سنگین نورپردازی بی نقص و سیستم های صوتی به روز در پاتایا روزی سه بار اجرا میشود شما اا چنان مبهوت رقص های سنتی ملیت های مختلف خواهد کرد که گذر زمان را حس نمیکنید.این اجرا را با moulin rouge پاریس همرده میدانند.کاباره آلکازار بیش ار 20 سال استکه فضایی سرشار از شادی و هیجان را به تماشاگران خود هدیه می دهد و همین امر باعث شده تا روزانه تماشاگران بسیاری را به سمت خود جذب کند.بعد از هر اجرا و بسته شدن پرده به سرعت دکورها عوض میشد و لباس اجرا کننده ها عوض میشد و طراحی لباس ها واقعا جای تحسین داشت انتخاب رنگ و مدل از هر فرهنگ و کشوری .آنها به زبان های هندی، کره ای، تایلندی، فارسی، انگلیسی، روسی و.. اجرا داشتند.گردشگران پیش از تماشای شوی آلکازار پاتایا را ترک نخواهند کرد. این شو از برترن جاذبه های گردشگری پاتایا و از مهم ترین جاذبه های تایلند است.
  • ادامه مطلب
خانه مقدس حقیقت پاتایا

خانه مقدس حقیقت پاتایا

  • خانه مقدس حقیقت ( Sanctuary of Truth ) بنای چوبی عظیم و با ابهت معبد مانندی است که در شمال پاتایا در کنار دریا واقع است و بلندترین نقطه آن 105 مترارتفاع دارد. این بنا طوری ساخته شده است که در برابر باد و نور آفتاب ساحل دریا مقاوم باشد.این بنا بر اساس قوه ابتکار و خلاقیت تایلند قدیم ساخته شده و با مجسمه های کنده کاری شده چوبی تزئین شده است. هدف از به کارگیری این مجسمه ها، استفاده از هنر و فرهنگی بوده است که منعکس کننده دیدگاه قدیم، دانش کهن و حکمت و فلسفه شرقی است. این موارد سبب می شود که بازدیدکنندگان زندگی کهن، مسئولیت انسان، افکار اولیه، چرخش زندگی، ارتباط زندگی با جهان و هدف مشترک از زندگی به سوی یک مدینه فاضله را درک نمایند.سرگرمی های دیگری نیز همچون شوی دلفین ها در این مکان اجرا می شود.
  • ادامه مطلب