تفلیس کجاست؟
تفلیس پایتخت و بزرگترین شهر گرجستان می باشد. این شهر زیبا و تاریخی در جنوب شرقی اروپا واقع شده و یکی از مهم ترین مقاصد گردگشری به شمار می رود. جمعیت تفلیس حدود 1.5 میلیون نفر می رسد و مذهب رسمی مردم آن مسیحی ارتودوکس شرقی می باشد. همانگونه که گفته شد تفلیس از تمدن و فرهنگ تاریخی برخوردار بوده پس جای تعجب نیست که تفلیس خود یکی از قطب های گردشگری جهان به شمار برود آژانس آرشان پرواز سعی کرده که در تور تفلیس پاییز 98 بهترین راهنمای سفر به تفلیس باشد تا به یادماندنی ترین خاطرات سفر به گرجستان را از طریق پکیج های مسافرتی تور تفلیس تجربه کنید.

برخی ویژگی های رزرو تور تفلیس در آرشان پرواز
 تور گرجستان پاییز 98 به طور کلی رزرو تور تفلیس با کمترین هزینه و قیمت بلیط هواپیما تفلیس تخصص آژانس مسافرتی آرشان پرواز است.

آب و هوای تفلیس
بهترین زمان سفر به تور تفلیس چه وقت است؟

تفلیس فصل به خصوصی برای سفر ندارد، یعنی در هر فصلی می توان به این مقصد گردشگری سفر کرد. فصل تابستان تفلیس گرم و مرطوب و فصل زمستان تقریبا سرد می باشد. به دلیل همین آب و هوای مناسب در تفلیس، این شهر در تمام فصول سال پذیرای بسیاری از گردشگران تور تفلیس می باشد. برای رزرو تور تفلیس زمستان 98، تور تفلیس لحظه آخری، تور تفلیس نوروز 99 و آفر ویژه تور تفلیس با آژانس مسافرتی آرشان پرواز سفر کنید.

جاذبه های گردشگری تفلیس
تفلیس جاذبه های گردشگری تاریخی بی شماری از جمله خیابان روستاولی، پارک ریکه، شهر قدیم تفلیس، کلیسای تثلیث، پل صلح، آکوا پارک، دریاچه لیسی، قلعه ناریکالا، مجسمه مادر، موزه سیمون جاناشیا تفلیس، موزه ملی تفلیس، برج ساعت تفلیس، تله کابین تفلیس و کلیسای متخی می توان اشاره نمود که هر کدام بیانگر سرگذشت خاص خود می باشند. در سفر به تور تفلیس حتما از این مکان ها بازدید نمایید.

قیمت تور تفلیس
قيمت بليط هواپيما در پکیج های تور تفلیس توسط آژانس آرشان پرواز با پروازهای تابان و پرواز قشم ایر به تفلیس و بسیاری پروازهای ویژه دیگر (با توجه به زمان منتخب شما پروازها متفاوت است) مناسب ترین قیمت برای مسافران تور  تفلیس نوروز 99 در نظر گرفته شده است.

**آنچه بايد در مورد تفلیس بدانيد
*واحد پول تفلیس لاری گرجستان می باشد.
*تفلیس پایتخت و مهم ترین شهر گرجستان به شمار می رود و مردمانی مهمان پذیر و صمیمی دارد.
*اختلفا ساعت تفلیس با ایران 30 دقیقه عقب تر از ساعت کشور ما می باشد.
*دین مردم تفلیس بیشتر مسیحی بوده و تعداد بسیار کمی مسلمان و یهودی می باشند.
*تفلیس از نظر اقتصادی بیشتر از صنعت گردشگری و کشاورزی تامین می گردد.
*زبان رسمی مردمان تفلیس گرجی می باشد.

رزرو هتل تور تفلیس
هزینه تور تفلیس با توجه به محل اقامتی که در نظر میگیرید متفاوت خواهد بود. انواع هتل های سه، چهار و هتل های لوکس پنج ستاره در تور تفلیس نوروز برای پذیرایی از مسافران در نظر گرفته شده است. هتل های لوکس تفلیس هر ساله میزبان مسافران تور لحظه آخری تفلیس به خصوص کسانی که برای گذراندن ماه عسل، تور تفلیس لحظه آخری و یا تور لوکس تفلیس را انتخاب کرده اند، می باشد. لیست هتل های تفلیس که تنها تعدادی از آنها را در بر می گیرد شامل: هتل رومز تفلیس، هتل رادیسون بلو تفلیس، هتل بیلتمور تفلیس، هتل هالیدی این تفلیس، هتل کورت یارد بای ماریوت تفلیس، هتل مرکور تفلیس الد تاون، هتل کرون پالاس، هتل ایلیانی تفلیس و هتل ریور ساید تفلیس و... هستند که بعضی از آنها در نزدیکی مراكز خريد تفلیس واقع شده اند.

مشاهده ی کلیه اطلاعات هتل های تفلیس
 اطلاعات هتل های تفلیس در منوی هتل ها از وب سایت آژانس آرشان پرواز با قابلیت مشاهده جزئیات هر یک از هتل های تفلیس به همراه عکس، امکانات، موقعیت مکانی و لیست اتاق های موجود فراهم گردیده است.

جاذبه های گردشگری تور تفلیس

پل صلح تفلیس

پل صلح تفلیس

  • پل صلح تفلیس واقع بر روی رودخانه کورا از دیدنیهای تفلیس است که به شکل کمان با طول 156 متر با همکاری گروه 200 نفری از سازندگان گرجی و ایتالیایی ساخته شده است. پل عابر پیاده تفلیس با شیشه و استیل و تعداد زیادی لامپ ال ای دی ساخته شده که نور پردازی منحصر به فردی را در زمان غروب به نمایش می گذارد. به دلیل پیوند بخش قدیمی شهر با بخش جدید شهر نام پل صلح را به آن داده اند.
  • ادامه مطلب
کلیسای جامع تثلیث

کلیسای جامع تثلیث

  • کلیسای جامع تثلیث معروف به سامبا، عنوان‌ بزرگترین کلیسای ارتدکس و سومین کلیسای ارتدکس مرتفع در جهان را به خود اختصاص داده است. این کلیسا بین سال های 1995 تا 2004 میلادی تکمیل شده است و با ارتفاع ۹۷ متر، از مهمترین جاذبه های گردشگری تفلیس است.مجموعه کلیسای سامبا شامل بخش‌های مختلفی از جمله بنای اصلی، برج ناقوس، اقامتگاه اسقف اعظم، صومعه، آکادمی علوم دینی، فرهنگستان الهیات، کارگاه‌های آموزشی، استراحتگاه و غیره می‌باشد.
  • ادامه مطلب