جاذبه های گردشگری تور پوکت

پوکت بزرگترین و زیباترین جزیره در کشور تایلند در اقیانوس هند قرار گرفته  که دارای جاذبه های گردشگری بسیاری میباشد. برای گشتن در این شهر میتوانید از وسایل نقلیه مانند تاکسی، مینی بوس و توک توک استفاده کنید. از تفریحات معروف تور پوکت غواصی در سواحل تمیز و زلال پاتونگ و کارون میباشد. ساحل پاتونگ بسیار گسترده بوده و اکثر مسافرین این ساحل را انتخاب مینمایند. به کسانی که علاقه به قایقرانی و موج سواری دارند پیشنهاد میشود که به پوکت حتما سفر کنند. 
آژانس آرشان پرواز تورهای پوکت را همه روزه با پرواز ماهان برگزار میکند، جهت اطلاع از تاریخ پرواز و نرخ هتل ها با ما تماس بگیرید.
جزیره فی فی در پوکت

جزیره فی فی در پوکت

  • این جزیره لقب سوپر استار جزیره های تایلند را از آن خود نموده، زیرا بسیاری از فیلم های سینمایی در این جزیره فیلمبرداری شده است. جزیره فی فی دارای زیبایی منحصر به فرد و خاص خود است که به محض ورود به آنجا محو شگفتی این مکان زیبا می شوید. جزیره ی سرسبز فی فی شامل صخره های بلند و ساحل جنگلی می باشد. در تور پوکت حتما از این جزیره حیرت انگیز دیدن فرمایید.
  • ادامه
فانتاسی شو پوکت

فانتاسی شو پوکت

  • این برنامه شامل هنر نمایی فیل ها بدون هماهنگی قبلی حرکات، طناب و بندبازی، اجرای نمایش های داستانی به روش های سنتی و مدرن میباشد. حیات وحش، رستوران های دکه ای، کاخ فیل ها و تئاتر قدیمی در این مکان بی نظیر یافت میشود. برنامه هنر نمایی فیل ها در این مراسم، در سر تا سر دنیا مانند ندارد و نمایشی فوق العاده جذاب میباشد. برای اینکه یک سفر پرهیجان و شاد را تجربه کنید در تور پوکت حتما به فانتاسی شو سر بزنید.
  • ادامه
معبد وات چالونگ پوکت

معبد وات چالونگ پوکت

  • از مهم ترین مکان های شهر پوکت به شمار میرود. در ساخت این معبد از تعداد بسیاری قطعه شیشه ای کوچک و بزرگ به کار رفته است که زیبایی معبد وات چالونگ چندین برابر کرده است. بیشتر گردشگران از این معبد دیدن میکنند. فاصله ی این معبد تا شهر 8 کیلومتر است.
  • ادامه