تور آنتالیا
آنتالیا در جنوب کشور ترکیه، در کنار دریای مدیترانه واقع شده است. این شهر از نظر گردشگری بسیار مهم بوده و هر ساله توریستان زیادی به این شهر تفریحی و ساحلی سفر میکنند. آنتالیا دارای مراکز خرید همچون فروشگاه میگروس میباشد که مجموعه ی کاملی از فروشگاه های خارجی و داخلی است. از جمله اماکن معروف تاریخی می توان آسپندوس و آمفی تئاتر آنتالیا را نام برد که بسیار مهم میباشند. این شهر تفریحی دارای آب و هوای آفتابی بوده و برای ورزش هایی از جمله قایقرانی، کوهنوردی، موج سواری و اسکی روی آب بسیار مناسب است. دمای هوای آن در فصل تابستان به 45 درجه سانتیگراد میرسد و نظر بیشتر گردشگران تور آنتالیا و تابستان 97 را به پلاژهای زیبا و سواحل خود جلب کرده است. آنتالیا مراکز دیدنی بسیاری داشته که از جمله معروف ترین آن آکوالند میباشد که از زیباترین مراکز تفریحی آبی کشور ترکیه شناخته شده و در منطقه ساحلی کنیالتی واقع شده است. از دیگر مکان های جالب و دیدنی شهر آنتالیا میتوان به پاموک قلعه اشاره نمود که از شگفتی و عجایب خاصی برخوردار است. تور کشتی این شهر زیبا روی آبهای گرم مدیترانه است و میتوانید از هتل خود به وسیله اتوبوس و یا تاکسی به بندر کمر واقع در 45 کیلومتری آنتالیا رفته و پس از سوار شدن بر کشتی از مناظر جذاب و آرامش بخش آن به همراه ناهار لذت ببرید.
تور های لحظه آخری و ارزان قیمت تور آنتالیا و بلیط هواپیما آنتالیا با خدمات رزرو بلیط تور آنتالیا  به همراه گشت های متنوع و جذاب توسط آژانس مسافرتی آرشان پرواز برگزار می گردد و جهت هماهنگی با آژانس مسافرتی آرشان پرواز تماس بگیرید.

جاذبه های گردشگری تور آنتالیا

مسجد مراد پاشا آنتالیا

مسجد مراد پاشا آنتالیا

  • دربیرون محوطه کاخ‌ها در خیابان کاظم اوز آلپ قرار گرفته و در سال 1570 به دستور صدر اعظم مراد پاشا ساخته شده است. این مسجد به وسیله یک گنبد بزرگ روی ده ضلعی قرار گرفته است. ستون‌های قسمت آخر مسجد که باریک بوده و سه گنبدی می‌باشد با سنگ‌های رنگین تزئین شده‌است.
  • ادامه مطلب
کسیک مناره آنتالیا

کسیک مناره آنتالیا

  • این مسجد در قرن دوم میلادی بنا شده و به عنوان معبد رومی و بدون مناره بود، تا اینکه در زمان بیزانس کلیسایی در محل آن به افتخار مریم عذرا ساخته شد. این کلیسا در اثر حمله اعراب تخریب شده و دوباره باز سازی گشته و در زمان سلجوقیان به مسجد تبدیل شده است.
  • ادامه مطلب